منحصر همیارسیستم - طراحی سایت پزشکی -سئو سایت le>

طراحی وب سایت همیار سیستم

در جامعه بهداشتی-درمانی کنونی، برخورداری از یک وب سایت حرفه ای، امتیازی غیر قابل انکار برای پزشکان محسوب می شود.
در حال حاضر بسیاری از کاربران برای تصمیم گیری و کسب اطلاعات بیشتر به صفحات وب در دنیای مجازی مراجعه می نمایند؛ در واقع اینترنت نقش مهمی را در جلب اعتماد بیماران و ایجاد یک کانال ارتباطی میان او و پزشک ایفا می کند. همیار افزار با ارائه یک وب سایت کاملا اختصاصی که حاصل تجربه، زیبایی شناسی و مفاهیم بازاریابی است، شما را به تجربه رقابت در دنیای پزشکان مجازی دعوت می نماید.
در همیار افزار، دانش و تجربه خود را به کار گرفته ایم تا با ایجاد محیطی کاربرپسند و برخورداری از امکانات مورد نیاز بیماران، شعار مشتری مداری را به تحقق برسانیم و بی شک طراحی گرافیک متناسب با تخصص هر پزشک نیز در این راستا گامی اساسی و غیر قابل انکار خواهد بود. در مرحله بعد، تخصص شما در میان وب سایت های مرتبط بررسی و مطالعه می شود و در این زمنیه پیشنهاداتی با هدف محتواسازی و بهبود رتبه وب سایت شما در موتورهای جست و و ارائه خواهد شد.
هدف نهایی ما از ایجاد یک وب سایت، گذشته از آگاهی دادن به افراد جامعه، ورود بازدید کننده آنلاین به مطب و در اصطلاح تبدیل بازدید کننده بالقوه به بیمار درون مطب است که بی شک در این راستا در درجه اول محتوای مقالات شما و سپس مشاوره و پیشنهادات همکاران ما نقش کلیدی در این زمینه خواهند داشت. سرویس های ارائه شده در طراحی وب سایت همیار سیستم:

1-طراحی وب سایت سفارشی:
در این بسته، قالب وب سایت خط به خط متناسب با سلیقه و نظر شما طراحی خواهد شد. در این طراحی کاملا اختصاصی، مشاوران همیار افزار کنار شما هستند و در تمامی زمینه ها با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، همیار شما خواهند بود.

2-قالب آماده:
در این بسته، از سوی متخصصین تیم همیار افزار با توجه به نوع تخصص پزشک، چندین قالب آماده ارائه خواهد شد و در نهایت با در نظر گرفتن سلیقه و خواسته های وی، قالب نهایی به کمک ماژول ها و قالب های آماده طراحی خواهد شد

ویژگی وب سایت های همیار سیستم

نمایش اختصاصی در موبایل و تبلت

طراحی وب سایت در حالت ریسپانسیو به صورت خودکار صفحه آرایی، تصاویر و محتوای آن را متناسب با اندازه صفحه نمایش دستگاه تنظیم می کند به گونه ای که وضوح و کیفیت آن در حد مطلوب و مناسب باقی بماند. این وب سایت ها به طرز چشمگیری تجربه مرور وب را بهبود می بخشند.

ارتقاء آگاهی بیماران

در حال حاضر ساده ترین راه تعامل و حفظ بیماران، محتوای مقالات آموزشی و علمی شماست. تصور کنید که صدها صفحه در زمینه مباحث مختلف شامل علائم، روش های تشخیص و درمان بیماری ها با زبانی شیوا و رسا در یک سایت وجود داشته باشد. این همان تحقق شعار معروف محتوا پادشاه است، می باشد که تاثیری شگرف در افزایش رتبه وب سایت دارد.

شرح موفقیت ها

اشتراک تصاویری از مدارک علمی، جوایز و حضور شما در دوره های تخصصی و آموزشی معتبر به بیماران اعتماد به نفس و در نتیجه انگیزه بیشتری برای ورود به مطب خواهد داد. شما حتی می توانید شرح حال برخی از بیماران خود را همراه با روند بهبودی و نتایج درمان را در وب سایت خود درج کنید و آنان را در انتخاب روش درمانی یاری نمائید..

ارسال مدارک پزشکی از راه دور

در طراحی وب سایت برای بیماران عزیز از جمله افرادی که در شهرهایی غیر از محل سکونت پزشک هستند، امکان ارسال مدارک، تصاویر پزشکی و نتایج آزمایشگاه در نظر گرفته شده است که تنها توسط پزشک قابل مشاهده خواهند بود و بعد از گذشت بازه ی زمانی مشخص جهت حفظ امنیت بیماران و حریم خصوصی آن ها از حافظه سیستم پاک خواهند شد.

طراحی زیبا

شما فقط یک بار شانس جذب و یا رد بازدیدکننده را دارید پس یک تاثیر شگرف ایجاد کنید! کاربر با یک تصمیم ناخودآگاه و در کمتر از 3 ثانیه به ماندن در وب سایت شما فکر می کند؛ اگر پاسخ ذهنی فرد منفی باشد، فرصت خوبی برای رقبای شما ایجاد خواهد شد. پس با انتخاب یک قالب منحصر به فرد، به بیمار انگیزه توقف در وب سایت خود را تزریق کنید.

سئو کدهای وب سایت

رتبه خود را در موتورهای جست و جو ارتقا دهید تا بیماران به راحتی بتوانند از طریق گوگل، یاهو و بینگ با درج کلمات کلیدی مرتبط، با وب سایت شما مواجه شوند. کدهای وب سایت برای سرعت، امنیت و بهبود موقعیت هر وب سایت در موتورهای جست و جو و در نتیجه افزایش ترافیک و رتبه بندی آن سئو می شوند.

ویدئو، گالری و انیمیشن

یک ضرب المثل قدیمی است که هنوز هم در میان ما رواج دارد:یک تصویر می تواند ارزش هزاران کلمه را داشته باشد.عمل، تخصص و تجربه خود را با فیلم های آنلاین، گالری تصاویر بنرهای انیمیشنی در معرض دید کاربران قرار دهید. همچنین درمان ها و خدمات تخصصی خود را با اسلایدرهای متحرک، زیبا و پیشرفته برجسته تر کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

از بازدیدکنندگان خود دعوت کنید تا اطلاعات شما را با دوستان و خانواده خود از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.امروزه بسیاری از معارفه ها از طریق این نوع رسانه ها صورت می گیرد. در مجموعه وب سایت های همیار افزار امکان اشتراک گذاری لینک مقاله در شبکه های پر مخاطب از جمله فیس بوک، یوتیوپ و غیره در نظر گرفته شده است.

دیدگاه های مشتریان

%92 مشتریان از ما راضی بوده اند لیست مشتریان
 • لورم ایپسوم دکتر محمد جباری { drjabbari.com }

  سلام بدین وسیله از واحد طراحی و پیاده سازی مجموعه محترم همیار سیستم تشکر و قدر دانی میکنم واقعا فکر نمیکردم سایتی که تحوبل گرفتم انقدر امکانات داشته باشه , سپاس از کار تمیز شما

 • لورم ایپسوم دکتر حسین کرمی { drkarami.com }

  سلام مقداری شک داشتم که میتوان اعتماد کرد به گروه همیار سیستم یا نه ! ولی خب در طی انجام کار و توضییح مرحله به مرحله و شفاف سازی از همکاری با این گروه بسیار خرسندم

 • لورم ایپسوم دکتر عباس انتظاری { drentezari.com }

  با سلام امکانات سایتم فرا تر از انتظارم شد واقعا از گروه همیار سیستم بسیار ممنونم حتما به دوستان دیگرم هم پیشنهاد میکنم با گروه همیار سیستم فعالیت بکنند

 • لورم ایپسوم دکتر حسین نجفی { drhsnajafi.com }

  دوستانم بسیار درست میگفتند ! همکاری با این گروه بسیار آدم را شگفت زده میکند , پشیبانی سریع ! روکید نوین در طراحی ! عالی هستند ! عالی !